Binance Future Next Genişliyor: Bu Meme Coin’leri de Listede!

Binance Futures NEXT adaylarının sayısı artmaya devam ediyor. Son durumda borsa listesinde kendisine yer bulacağı düşünülen token sayısı kırka ulaştı. Bunlar arasında, BONE, BABYDOGE ve AIDOGE ile meme coin’leri de oy sayısı bakımından üst sıralara yerleşti.

Binance Future NEXT listesi genişliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance kısa süre önce Futures NEXT’i tanıttı. Bunun üzerinden bir hafta geçmeden Bone ShibaSwap (BONE), BABYDOGE, Milady Meme Coin (LADYS) ve AIDOGE ve diğer birçok kripto para birimi önde gelen kripto para borsasının aday listesine girdi. Bu eklemeyle birlikte, Binancelılar artık yaklaşan Binance Future listelerini tahmin etmeye çalışıyorlar. Bu arada isabetli tahminlerin ödül alacağını belirtmek gerekiyor. Bu listeleme beklentisiyle, Shiba Inu’nun BONE’u birkaç gün önce fiyatında bir artış yaşadı. Bu, SHIB meraklılarının Binance’in BONE’yi listelemesi için yaptığı birkaç hararetli çağrıdan kaynaklandı.

Binance, 7 Mart’ta, kullanıcıların piyasa içgörülerinden yararlanarak token listelemeleriyle etkileşime geçmelerini sağlayan bir platform olan Futures NEXT’in ilk çıkışını duyurdu. Kullanıcılar, ödüller karşılığında USD cinsinden vadeli işlemler piyasasında gelecekteki listelemeleri tahmin ediyor. Bu kullanıcıların NEXT Havuzunda her biri 1 USDT karşılığında “Seçim” satın almaları gerekiyor. Benzer şekilde, katılımcıların Binance Futures NEXT‘te listelenmek üzere tokenlarını seçmeleri mümkün. Bunu yapmak için her kullanıcının 2.000 USDT değerinde bir “Nomination Seed “e ihtiyacı var.

Adaylıklar daha sonra topluluk oylaması için bir havuzda toplanıyor. Doğru tahminler, kendilerine tahsis edilen “Seçimler “e göre USDT vadeli işlem bonus kuponları alacak. Veya USDT alım satım ücreti indirim kuponlarına hak kazanacaklar.

Borsa, düzenleme kavgasının ortasında daha fazla token listeliyor

Borsa, token listeleme sürecini demokratikleştirmenin yanı sıra, bu yenilikçi yaklaşımı kullanıcı katılımını ve bağlantılarını artırmak için tasarladı. Binance, kullanıcıların yaptığı oylamanın, token Futures NEXT’te popüler olsa bile listeleme için standart olmadığını açıkladı.

Aynı zamanda, yeni platform hala farklı bölgelerde mevcut olan yasal ve düzenleyici yönergelere tabi. Genel olarak Binance, yasal düzenlemelerin ortasında en iyi kripto borsası olarak oyunun zirvesinde kalmaya çalıştı. Son zamanlarda, platformuna BTC, ETH ve BNB için yeni işlem pariteleri ekledi. BONE, BABYDOGE ve AIDOGE’un yanı sıra, Binance Futures’taki son token listelerinden bazıları Ripple ile ilişkili XRP ve Cardano ADA’yı içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x